Ultherapy Ameliyatsız Yüz Germe İstanbul Fiyatları

 Ultherapy Ameliyatsız Yüz Germe İstanbul Fiyatları

Ultherapy ile tek seansta ve ameliyatsız olarak yüz ve boyun germe işlemi yapılabilmektedir. Ultherapy başarı oranı en yüksek olan cilt ve yüz gençleştirme uygulamalarından birisidir. En güzel özelliği ise tek seansta ortalama 2 yıllık bir gençleşme ve gerginlik sağlamasıdır. Ameliyatsız yüz germe uygulamaları arasından başarı oranı en yüksek uygulamalardan birisi olan ultherapy ile yüz germe sürecini birlikte inceyelim. Peki ultherapy ile yüz germe nedir?

Ultherapy Yüz Germe Nedir?

HIFU (Yüksek Yoğunluklu Fokuslu Ultrason) yöntemi ses dalgaları aracılığıyla gerçekleştirilen bir cilt toparlama ve yüz germe tedavisidir. Ulthera tedavilerinde kullanılmaktadır. Ultrasound adı verilen, cildin altına inip bilinçli ve asgari tahribat oluşturan bu ses dalgaları tedavisi, kolaylık açısından sıklıkla tercih edilebilir görülmektedir. HIFU yöntemi FDA tarafından onaylı bir tedavidir. Ana amacı ciltteki kolajen üretim miktarını yani aktivitesini suni yollarla arttırıp, cildin yenilenmesini sağlamaktır. Diğer amaçları cildin gerilmesi, sarkıklıkların giderilmesi, kısaca toparlanmasıdır. İşlemin tüm aşamalarının toplamı yaklaşık yarım saat (30 dakika) sürer ve başarılı bir şekilde tamamlanır. (kaynak)Peki bu süreçte sizi neler bekliyor? İşte ultherapy ameliyatsız yüz germe yapılışı;

ultherapy ile yüz germe nedir

Ulthera Ameliyatsız Yüz Germe Nasıl Yapılır?

Ultherapy, anti-aging yöntemlerinde ultrasound yani ses dalgalarının kullanıldığı alanlarda bulunan yenilikçi bir teknolojidir. Cilt analizinden sonra deri ve derinin altındaki bulunan tabakalardaki dokular ulthera aygıtı tarafından görüntülenir. Özel cihazın yardımıyla derinin 4 mm ve 3mm kadar aşağısına odaklanan ses dalgaları uygulaması başlatılır. Bilinçli, kontrollü ve minimal tahribat yaratılır.

Bu sayede cilteki ısı ve ses dalgalarının tetiklediği enerji artış göstererek belirli bir stimülasyon oluşturur. Böylelikle cildin altında ve cildin genel hatlarında kolajen üretiminin arttırılması hedeflenir.Bütün bunlar cildin gerilmesini, sıkılaşmasını ve yenilenmesini sağlar. Bu kazanım ameliyatsız gerçekleştirildiği için oldukça rahat bir tedavi süreci imkanı sunar.

ulthera ile yüz germe

Ulthera ile Yüz Gençleştirme

Ulthera tedavisi lazer teknolojisinden faydalanmamaktadır. Hatta lazer teknolojisine iyi bir alternatiftir. Kesi açılmasını, lazerin yan etkilerini istemeyen veya yağ alma işlemindeki aygıtları bir şekilde sakıncalı görmeye eğilim gösteren kişiler ulthera tedavisine gönül rahatlığıyla başvurabilir. Ulthera etkisi yaklaşık olarak 1 ay içerisinde tam anlamıyla olumlu etkilerini göstermeye başlar. Ancak tedavinin yapıldığı ilk günden itibaren hafif düzeyde olumlu etkileri görülmeye başlanabilir. Tam anlamıyla belirgin etkileri 3 ay ila 4 ay arasındaki zaman zarfında ortaya çıkmaktadır.

Ulthera kimler için uygundur?

Kesi açılmasını yani cerrahi uygulamayı istemeyen, sarkmaları ve kırışıkları gidermek isteyen, belirli yaş aralığındaki kişiler için ulthera tedavisi son derece uygun düşmektedir. Göz kapağı sarkması, cilt sarkması, sivilce lekeleri, kırışıklık, gevşek deri yapısı, göz altı torbaları gibi cilt gevşemesi sorunlarından muzdarip olan bireyler ulthera tedavisini düşünebilirler. Ayrıca gıdı bölgesinde sarkma ve alın kısmında kırışıklık çizgileri gözlemleyen kişiler de ulthera tedavisi için en azından görünüş itibariyle uygun kimselerdir.

ulthera ile yüz germe hangi bölgelerde etkili

Ultherapy Zararları

Bugüne dek raporlarda kayıt altında tutulan ciddi bir yan etki veya zarar gözlemlenmemiştir. Olası zararlar ancak yanlış uygulamadan doğarlar ve tekniğin kendisinden ilgisizdirler. Ultherapy tedavisinden sonra minimal düzeylerde, cildin ilgili bölgelerinde kızarmalar baş gösterebilir. Bu geçici ve hafif bir yan etkidir.

Ulthera Güvenilir Mi?

Estetik cerrahi alanında yarım asırdır yaygın ve aktif olarak kullanılan bu tedavi FDA onaylıdır. Çeşitli önde gelen bazı kuruluşlar tarafından onay almıştır. Sadece sonuçları ve komplikasyonlarının azlığı açısından bakarsak bile güvenilir bir tedavi olduğunu söylemek mümkündür.

Ultherapy Ameliyatsız Yüz Germe Yaptıranlar

Ulthera tedavisinin yeni nesil teknolojide birçok avantajı mevcuttur. Ultherapy tedavisi yaptıranlar için aşağıdaki faydaları bulunmaktadır.

  • Kolaylık: Kısa sürmesi ve ameliyatsız bir biçimde tamamlanması bu tedavide tercih nedenlerinin başında gelmektedir.
  • Cilt sağlığı: Deri yüzeyinde herhangi bir zarara yol açmaz, böylece birçok tedaviden onu ayıran farkını ortaya koymaktadır. Ultherapy uygulaması; ciltte oluşturduğu esneklik, toparlama ve sıkılaşmanın yanı sıra dokuları birbirine bağlayan kanallara güç kazandırarak ayrıca tedavi özelliği de gösterir. Ayrıca lifting denilen ve ciltin toparlanmasını sağlayan bir etkiyi de oluşturur. Bu açılardan bakıldığında özellikle yüz gerdirme (ritidektomi) alanının göz bebeği olan ve tam olarak merkezinde bulunan bir tedavi biçimidir. Yüze olan diğer bir artısı yüz hatlarını belirginleştirmesi ve ön plana çıkarmasıdır.
  • Yaşlanma etkileri: Ultherapy tedavisi özellikle cilt konusunda yaşlanma etkilerini gideren (anti-aging) bir etkiye sahiptir. Cildi geren, toparlayan ve sıkılaşma sağlayan bir tedavi olduğu için, deride bulunan ince hatların yanı sıra kırışıkları da kapatır. Bu etkisiyle kişinin cildinin daha taze ve genç görünmesini sağlar.
  • İyi bir alternatif: Lazerin ve çeşitli diğer ekipmanların ulaşamayacağı bölgelere ses dalgalarıyla müdahale edebilen bu tedavi, kullanılan ürünün riskinin minimum olması ve kısa sürede işlemi tamamlayabilmesi açısından büyük bir avantaja sahiplik etmektedir.

Not: Bu uygulamada İstanbul’da en başarılı sonuçları olan klinik Dr. Gönül Ateşsaçan

Ultherapy Yüz Germe Yaptıranların Öncesi Sonrası Fotoğrafları

Ultherapy ile yüz germe öncesi sonrası fotoğraflarına bakarak kendi sonucunuzu az çok tahmin edebilirsiniz. İşte ultherapy ile yüz gerdirenlerin sonuçları;

ultherapy cilt gençleştirme öncesi sonrası ultherapy boyun ve gıdı germe öncesi sonrası

ultherapy ameliyatsız yüz germe sonuçları

ulthera ile yüz germe öncesi sonrası

Ultherapy Ameliyatsız Yüz Germe İstanbul Fiyatları

Ultherapy seans fiyatları tam yüz ve yarım yüz olarak fiyatlandırılmaktadır. Ultherapy ile yüz germe fiyatı almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!